Ekotoxikologické centrum CZ, s.r.o.

REACH
CZ
  • Online Registrácie

OZNÁMENÍ

POZOR ZMĚNA! Karty bezpečnostných údajov31. květen 2018 je konečný termín registrace látek vyrobených nebo dovezených v rozmezí od 1 to 100 tun ročně. Zbývající čas pro registraci látek:
FacebookTwitterGoogle

Aktuální informace

Vplyv 11. Adaptace na technický a vědecký pokrok

Draft 11-tého přizpůsobení vědeckotechnickému pokroku (ATP) nařízení CLP/GHS (Nařízení (ES) č. 1272/2008) byl zveřejněn a zaslán k připomínkám Světové obchodní organizaci.

Celý článek...
REACH delivery
There are no translations available.

Document Delivery Compliance pre dodávateľský reťazec

Garantuje, monitoruje a kontroluje dostupnost Kariet bezpečnostných údajov (KBÚ, e-KBÚ), expozičných scenárov a daľších dokumentov zákazníkom, dodávateľom a internou formou aj Vašim zamestnancom

Zásielková služba REACH je používaná výrobcami, dovozcami, distribútormi a následnými užívateľmi po celom svete. Podporuje plne auditované odosielanie, prijímanie a automatické aktualizovanie kariet bezpečnostných údajov a súvisiacich dokumentov zákazníkmi a internými zamestnancami.

rdelivery skJednoduché, efektívne riadenie dodržiavania požiadaviek

  • Jednoduchá a praktická kontrola komunikácie o plnení požiadaviek a ďalšie dokumenty kdekoľvek
  • Generuje e-maily s možnosťou monitorovať, sledovať a zaznamenávať príjem dokumentov
  • Kompletná kontrola priebehu činností, vrátane prijatia dokumentov od tretích strán
  • Zdieľanie dokumentov interne s plnou kontrolou
  • Aktualizovanie relevantných dokumentov pre všetkých zákazníkov / zamestnancov jedným kliknutím

 

Zásielková služba REACH delivery Vám pomôže zautomatizovať odosielanie a aktualizáciu Vašich dokumentov, pritom ale stále exituje možnosť posielať tieto dokumenty zákazníkom na mail. Zákazníci sa tiež môžu rozhodnúť, či budú používať REACH delivery na prijímanie (a odosielanie) svojich dokumentov. V každom prípade, máte k dispožícií možnosť monitorovať, sledovať a byť informovaný o procese doručenia pri zachovaní stavu všetkých dokumentov zaslaných a prijatých Vašimi zákazníkmi.

Táto služba je jednoduchá na použitie a prístup a je navrhnutá tak, aby výrazne znížila čas a náklady potrebné na administráciu.

Môžete si vyskúšať službu zadarmo a bez záväzkov. V prípade Profesionálneho Účtu, máte možnosť Vy, aj Vaši zákazníci, prijímať neobmedzené množstvo dokumentov a správ. Poplatky sa vzťahujú len na odosielanie dokumentov a aj tie sú od základu nastavené na nízku cenu.

 

rd logo

STIAHNUŤ DOKUMENT

 

 

ECHA substances (click):

Pre-registered substances Registered substances

Navigator
Substances of Very High Concern identification